طرح‌آفتاب |
گروه مهندسی “طرح‌آفتاب” مجموعه برنامه‌نویسی و طراحی وب سایت حرفه‌ای در تهران و ایران است که با تیمی متخصص و متعهد در زمینه‌ راه‌اندازی و ساخت سایت در زمینه‌های متنوع مثل طراحی وب سایت شرکتی، شخصی، عکاسی، علمی، صرافی، املاک، انواع پایگاه‌های خبری و خبرگزاری همچنین ساخت سایت‌های پرتال به همراه اپلیکیشن مربوطه بوده که در این موارد دارای بیش از 500 نمونه کار با پلن‌های متفاوت ساده و حرفه‌ای می‌باشد.
مشاوره رایگان حضوری برای طراحی سایت حرفه‌ای در تهران با امکانات یک سایت استاندارد همچنین قیمت مناسب همراه با خدمات بهینه‌سازی و سئو که سایت و کسب و کار شما را در صفحه اول گوگل با کلمات پیشنهادی شما نمایان می‌کند تخصص و افتخار ماست.

نحوه فعالیت
۱- استعلام قیمت
یکی از جالب ترین و متفاوت‌ترین بخش‌ها در سایت سان‌دیزاین (گروه مهندسی “طرح‌آفتاب”)، قابلیت استعلام قیمت می‌باشد. شما در بخش price list به راحتی می‌توانید تعیین کنید که وب‌سایت شما چه بخش‌هایی را می‌تواند داشته باشد و چه میزان هزینه‌ای برای شما خواهد داشت.
بنابراین شما می توانید مناسب‌ترین انتخاب را داشته باشید.
۲- جلسات مشاوره
با انجام جلسات مشاوره حضوری بهترین راهکار مناسب با نیاز شما را در جهت موفقیت وب سایت‌تان بررسی و برنامه‌ریزی می‌کنیم.
۳- محصول نهایی
در نهایت بهترین محصول در زمان‌بندی مناسب به صورت وب‌سایت و یا اپلیکیشن مورد نظر با اطلاعات درخواستی شما را در نشانی که قبلا ثبت نموده‌اید در اینترنت خواهیم دید.

درباره ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *